Najlepszy sposób na poprawę sylwetki?

TRENINGI GRUPOWE W RANKOR ATHLETICS

Korzystamy z wiedzy i wieloletniego doświadczenia, tworząc treningi, które zapewniają najlepsze rezultaty w poprawie siły i kondycji.
8
Lat doświadczenia
5
Treningów dziennie
5
Dni w tygodniu
100%
Zaangażowania

Uzyskaj lepsze efekty ze swojego treningu

Praca z trenerem to gwarancja sukcesu. Zaczynając przygodę z treningiem, warto od samego początku zadbać o poprawną technikę wykonywania ćwiczeń i dobór obciążenia, aby nie uczyć się na własnych błędach.
Przychodzisz na wybraną godzinę, my zajmujemy się resztą.
Na treningach wszystkie ćwiczenia wykonujesz pod czujnym okiem trenera. Obserwujemy, korygujemy i dbamy o Twoje bezpieczeństwo. Układamy skuteczny plan treningowy, który umożliwia obserwowanie rezultatów i testy Twojej sprawności.
Wykorzystujemy wiele ćwiczeń i metod, sprawiając, że trening nigdy nie stanie się nudny.
Front Squat na treningu grupowym w Rankor Athletics
Nauka Rope Climb na treningu grupowym w Rankor Athletics
Bench Press na treningu grupowym pod opieką trenera

Jak wyglądają treningi grupowe?

Wiedza i nawyki treningowe, które zdobędziesz zostaną z Tobą na zawsze i pozwolą uniknąć kontuzji. Oto jak wygląda przykładowa godzina zajęć:

 • Pokaz i objaśnienie planu – instruujemy jak należy dobierać obciążenie do serii oraz dajemy cenne wskazówki do ćwiczeń
 • Rozgrzewka ogólna i specjalistyczna – czas w którym podnosimy temperaturę ciała i pracujemy nad przygotowaniem mięśni
 • Trening siłowy – praca z ciężarem, mająca na celu zwiększenie siły i budowę mięśni
 • Trening kondycyjny – część zajęć o wyższej intensywności, która ma za zadanie poprawę układu krążeniowo-oddechowego i przyspieszenie metabolizmu

Laptop wyświetlający aplikację WOD Guru służącą do układania treningów
Klubowicz Rankor Athletics wykonujący ćwiczenie Clean & Jerk na zajęciach grupowych
Indywidualne podejście trenerów, sprawia, że na sali nie jest się kimś anonimowym.
„Daje to poczucie przynależności do czegoś większego. Poczucie, że jest się częścią Rankor Athletics. To zdecydowanie wyróżnia TO miejsce spośród innych.”
Rafał F.
Klubowicz Rankor Athletics od 2015 roku.
Trener instruujący klubowicza Rankor Athletics w trakcie wykonywania ćwiczenia Turkish Get Up

Co zawierają treningi grupowe?

 • Gotowy do realizowania plan treningowy poprawiający twoją siłę i sprawność, zawierający w sobie elementy treningu strongmańskiego, umiejętności gimnastyczne i budujący wytrzymałość

 • Opiekę wykwalifikowanego trenera na każdych zajęciach, który dopilnuje poprawnego wykonywania ćwiczeń i pomoże dobrać odpowiednie obciążenie

 • 5 dni treningowych w tygodniu trwających 60-75 minut i dostęp do warsztatów treningowych

 • Wszechstronny, różnorodny trening, który dopasujemy do twoich indywidualnych potrzeb

 • Dostęp do prywatnej grupy treningowej w Rankor Athletics, wsparcie od trenerów i społeczności

 • Zostaniesz częścią naszej wspaniałej aktywnej społeczności i pamiętaj, że Rankorem zostaje się już na zawsze

Jak zacząć trenować?

 • Wypełnij formularz

  Kliknij poniższy przycisk i wypełnij formularz, aby odebrać voucher na tydzień wprowadzający.

  TRENINGI GRUPOWE

 • Skontaktujemy się z Tobą

  Zadzwonimy, aby umówić się na termin pierwszego treningu wprowadzającego i odpowiemy na wszystkie Twoje pytania.

 • Zacznij trenować

  Przyjdź na 2 treningi wprowadzające, które pozwolą nam lepiej poznać Twoje możliwości a na następnych zajęciach trenuj razem z grupą.

POZNAJ ZESPÓŁ RANKOR ATHLETICS

Zespół doświadczonych ludzi wykonujących swoją pracę z pasją, uwielbiających pomagać innym.

Chcemy aby nasza siłownia i treningi grupowe były jak najlepsze. Mamy jasny cel; pomagać zbudować ciało, które funkcjonuje równie dobrze co wygląda.
Łukasz Połuboczek, trener w Rankor Athletics

Łukasz Połuboczek

Trener / Właściciel
Mikołaj Szcześniak, trener w Rankor Athletics

Mikołaj Szcześniak

Trener / Właściciel
Marta Makowiecka, trener w Rankor Athletics

Marta Makowiecka

Trener
Sandra Banach, recepcjonistka w Rankor Athletics

Sandra Banach

Recepcja
Klubowiczka wykonująca ćwiczenie Turkish Get Up na treningu grupowym
To co wyróżnia Rankor Athletics to zaangażowanie trenerów.
„Fajne jest to, że na treningach o tych samych godzinach mogą się spotkać osoby trenujące długo ja i te początkujące i nikt nie czuje się w tym gronie źle.”
Renata S.
Pielęgniarka i klubowicz Rankor Athletics.

ROZWIŃ SWÓJ SPORTOWY POTENCJAŁ

Wybierz jedną z opcji poniżej
Klubowicz Rankor Athletics wykonujący martwy ciąg
Sportowcem nie będę, ale w końcu odetchnąłem z ulgą – nie grozi mi znużenie
„Od 4 już lat przerzucam żelazo z Łukaszem i Mikołajem. Mogę tak jechać jeszcze z 10 lat. Sześciopak też wjechał.”
Bartosz F.
Klubowicz Rankor Athletics od 2016 roku.

F.A.Q - CZĘSTO ZADAWANE PYTANIA

Czy jestem wystarczająco sprawny, aby zacząć trenować w Rankor Athletics?

Nie musisz mieć żadnego „poziomu sprawności”, aby rozpocząć trenowanie, zwłaszcza w Rankor Athletics. Kiedy rozejrzysz się po sali w dowolnym momencie, zobaczysz ludzi o różnym poziomie wytrenowania, którzy cieszą się z koleżeństwa i uczestniczenia w tych samych treningach, podczas gdy wykonują zupełnie inne wersje w zależności od ich poziomu sprawności lub możliwości ruchu. Jedną z najlepszych rzeczy w posiadaniu trenera jest to, że zawsze masz na miejscu kogoś, kto upewni się, że obciążenie jest odpowiednio dopasowane do poziomu Twoich umiejętności. Trenujący wiedzą, że każdy kiedyś zaczynał, więc każdy wspiera, ale nikt nie ocenia.

W jakie dni odbywają się treningi?

Treningi odbywają się 5 dni w tygodniu: poniedziałek, wtorek, środa, czwartek i piątek z możliwością wielu sesji treningowych dziennie.

Soboty i Niedziele są przeznaczone na aktywny wypoczynek.

Kiedy mogę dołączyć do treningów grupowych w Rankor Athletics i ile to kosztuje?

Możesz dołączyć do Rankor Athletics w dowolnym momencie! Koszt zorganizowanych zajęć z trenerem zaczyna się od 220zł miesięcznie.

Czy od treningu nie stanę się za duży?

Jeśli ćwiczysz 4-5 dni w tygodniu od 30 minut do 90 minut, bądź przygotowany na uzyskanie szczupłego, silnego i mocniejszego ciała, ale to nie wszystko. Poczujesz się lepiej fizycznie, psychicznie jednak nie staniesz się „za duży”.

 

Jeśli ćwiczysz dwa razy dziennie, gromadząc ponad 4 godziny treningu dziennie, prawdopodobnie zaczniesz zwiększać masę mięśniową, tak jak elitarni sportowcy. Jednak na poziomie, na którym są ci sportowcy, bardziej zależy im na wydajności niż na estetyce i starają się budować beztłuszczową masę mięśniową.

Czego powinienem się spodziewać w trakcie mojego DARMOWEGO TYGODNIA?

DARMOWY TYDZIEŃ to nasza szansa, aby poznać Twoje cele i określić poziom kondycji i ogólny stan zdrowia. Rozruszamy się, ocenimy różne wzorce ruchu i udzielimy niezbędnych instrukcji. Możesz wziąć udział w lekkim treningu, ale nacisk zostanie położony na zdobycie większej wiedzy o sobie i tym, jak stworzyć właściwą ścieżkę do sukcesu. Po 7 dniach, będziesz miał jasny obraz, jak działa nasza siłownia oraz jakie kroki podjąć, aby pomogły Ci osiągnąć założone cele.

Czym różni się Rankor Athletics od innych siłowni?

Nasza profesjonalna kadra trenerska i społeczność są najważniejszymi powodami, dla których warto być częścią Rankor Athletics, ale oferujemy również kilka bardziej namacalnych korzyści, których raczej nie znajdziesz gdzie indziej.

Będziesz mieć dostęp do świetnie wyposażonej sali treningowej i siłowni na której znajdziesz wszystko co niezbędne do wykonania treningu, ale także wiele specjalistycznego sprzętu do treningu strongmańskiego, który pozwoli urozmaicić Twoją rutynę. Członkostwo to także dostęp do 4 grupowych sesji coachingowych dziennie oraz specjalnych zajęć Kettlebell. Mamy wydzielone strefy cardio, prysznice i saunę – wśród wielu innych korzyści wynikających z członkostwa.

Posiadasz ograniczenia?

Ograniczenia fizyczne

Jeśli masz ograniczenia fizyczne lub miałeś problemy ze znalezieniem odpowiedniego programu ćwiczeń ze względu na ograniczenia fizyczne, mamy dla Ciebie kilka opcji – trening prywatny lub coaching grupowy. Nasi trenerzy są ekspertami w dostosowywaniu treningów i przepisywaniu ćwiczeń odpowiednich do Twoich aktualnych możliwości i ograniczeń. Mogą również przekazywać sugestie i instrukcje dotyczące ćwiczeń korekcyjnych i pracy mobilności / aktywizacji, aby zapewnić, że poczujesz  się pewnie zarówno w środowisku treningu personalnego, jak i grupowego.

Kontuzje

Wiemy, że jednym z największych zmartwień ludzi związanych z rozpoczęciem zajęć grupowych, często nazywanych jako CrossFit jest to, czy uda im się „przetrwać” wszystkie treningi. Jest to uzasadniona obawa w przypadku każdego nowego schematu ćwiczeń i jesteśmy dumni, że nasi światowej klasy trenerzy fachowo dostosowują treningi i obserwują każdego członka, aby zapewnić, że treningi są wymagające, ale wykonalne i bezpieczne dla każdego.

Niezależnie od tego, czy przychodzisz z ostrym urazem, czy też masz listę chronicznych problemów i bólów, możesz czuć się bezpiecznie. Nasi trenerzy są ekspertami w dostosowywaniu treningów i przepisywaniu ćwiczeń, aby nie tylko obejść Twoje ograniczenia, ale także pomóc Ci je poprawić za pomocą ćwiczeń korekcyjnych i ćwiczeń ruchowych.

Zależy nam na tobie, dlatego kładziemy duży nacisk na skupienie się na właściwej technice przed dodaniem ciężaru lub szybkości do ruchów. Już nie musisz się martwić kontuzjami na siłowni. W rzeczywistości rzeczy, których nauczysz się o prawidłowym poruszaniu się i ciężarach, wzmocnią cię i dadzą wiedzę, jak zapobiegać kontuzjom.

Czy uczestnicząc w zajęciach grupowych otrzymam plan dietetyczny?

Potrzeby żywieniowe każdej osoby są bardzo zróżnicowane i zależą od wielu czynników poza treningiem. Możemy podać kilka podstawowych wskazówek i / lub przykłady tego, jak poprawić swoją dietę i na co powinieneś zwrócić uwagę to nie zapewniamy jednak coachingu żywieniowego w ramach programu treningów grupowych Rankor Athletics.

Grafik

Przejdź tutaj, aby zapoznać się z harmonogramem sesji grupowych w naszym klubie.

Czym jest indywidualny plan treningowy?

Trener Rankor Athletics, będzie tworzył dla Ciebie co tydzień indywidualny plan treningowy, który na bieżąco jest korygowany i dostosowywany do następującego progresu. Przeprowadzimy wywiad, aby dowiedzieć się jakie są Twoje cele i na jakim etapie jesteś obecnie. Co tydzień wykonujemy podsumowanie techniki, dobór ćwiczeń i ciężarów na podstawie przesłanych filmów i wyników, aby upewnić się, że robisz postępy. Komunikacja odbywa się przez telefon lub specjalną aplikację.

Dla kogo przeznaczony jest indywidualny plan treningowy?

Jeżeli trenujesz już od jakiegoś czasu i przestałeś zauważać poprawę sprawności to oznacza, że może czas przejść na poziom wyżej.

To dobra opcja również, jeżeli nie możesz trenować z nami na miejscu a potrzebujesz szybkiego i bezpośredniego wsparcia od swojego trenera.

Treningi Personalne

Trenerzy Rankor Athletics są dostępni na prywatne sesje coachingowe przez cały dzień. Aby zapytać lub zaplanować prywatną sesję z trenerem Rankor Athletics, zadzwoń do nas pod numer 666-612-695(Łukasz) lub 605 054 096 (Mikołaj).