Zmiana sylwetki Piotra

Zmiana w budowie ciała Piotrka po treningu siłowym

Początek roku to czas zmian, więc chciałbym się podzielić z Wami transformacją Piotra

6 miesięcy treningów
Masa ciała: 56kg ➡️ 70kg

Martwy ciąg: 67,5kg ➡️ 140kg
Przysiad: 36kg ➡️ 95kg

“Moja transformacja zaczęła się 28 maja 2021 roku. Podszedłem do lustra i zobaczyłem jak wyglądam. W wieku 20 lat ważyłem zaledwie 56 kg. Myślałem, że jadłem dużo i zastanawiałem się dlaczego nie mogę przytyć, zrzucałem winę na geny i szybki metabolizm, jednak rzeczywistość okazała się być inna. Miałem kilka prób rozpoczęcia swojej przygody z siłownią, kupiłem nawet plan treningowy oraz dietę przez internet. Po dwóch miesiącach szybko się zniechęciłem, posiłki były zbyt wyszukane, a produktu ciężko dostępne co sprawiało, że nie trzymałem się diety. Ćwiczenia wydawały się być w porządku (ta, 20 nic nie wartych ćwiczeń na bicepsik są niby w porządku? ?) . Delikatne zarysy mięśni się pokazały, ale nic poza tym, waga oraz siła stały w miejscu. Postanowiłem poprosić o pomoc trenera Łukasza, który prowadził treningi na siłowni do której chodziłem. Uświadomił mi wiele rzeczy związanych z treningiem, przede wszystkim zacząłem liczyć kalorie oraz makroskładniki, maszyny zamieniłem na sztangi i ćwiczenia wielostawowe. Po pierwszym miesiącu przybrałem na masie 3 kg i zauważyłem efekty w sile. Od kiedy zaczęliśmy wspólnie ćwiczyć z Łukaszem od 6 miesięcy nie opuściłem żadnego treningu i ważę aktualnie 70 kg, a efekty z tygodnia na tydzień są coraz lepsze.”

????

Kilka słów od trenera. Te zmiany mogły zajść tyko dzięki niesamowitemu oddaniu sprawie, konsekwencji w jedzeniu i ciężkiemu trenowaniu – Piotr podszedł do tego z ogromnym zaangażowaniem, należą się mu wielkie słowa uznania.

Zmiany jakie wprowadziliśmy w treningu polegały na zmniejszeniu dni treningowych z 5 do 3 w tygodniu i wykonywaniu 3 dużych, ciężkich ćwiczeń zamiast kilkunastu. Czas, który Piotr spędzał na siłowni SKRÓCIŁ SIĘ z ponad 2 godzin do 1:15-30 – tylko tyle.

Jeszcze raz chciałbym pogratulować Piotrowi za wspaniale wykonaną robotę!

Łukasz

0 replies on “Zmiana sylwetki Piotra”